Sie bezahlen sicher über Biklo.

Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 50 - Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt)

RO
3.199 lei
Gesucht
Versichertes Paket
Unternehmen
Produktpreis59939 €
Lieferung11913 €
Käuferschutz2338 €
Geschätzter Gesamtbetrag74189 €
1
3 Stück auf Lager
Größe: XLLSMXS
Farbe: Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt)
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 50 - Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt) - 250969
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Terracotta Red (Matt) | Green (Gloss) - 65982
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Violet Blue | White (Gloss) - 65983
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Black (Gloss | Matt) - 65984

Marke
Orbea
Zustand
Neu
Orbea Onna

ORBEA ONNA

Totul incepe aici

O viata intreaga de ciclism montan incepe cu o prima pedalare - o curiozitate initiala, o scanteie de aventura, presimtirea ca sunt multe de descoperit pe potecile din padure sau printre stancile desertului. Dupa primele miscari nesigure, apare o eficienta a miscarii si a mintii care iti schimba pentru totdeauna modul de a vedea lumea. Vine forta, dispare disconfortul, apare claritatea chiar daca doar pentru moment. O viata intreaga de ciclism montan incepe aici.

Orbea Onna Comfort Control

ONNA INSEAMNA CONFORT SI CONTROL

Am proiectat Onna pentru ciclistul care vrea sa cucereasca traseul. O geometrie care maximizeaza eficienta si controlul - perfecta pentru oricine invata sa iubeasca mountain bike-ul.

MANEVRABILITATE ECHILIBRATA

Onna are o geometrie echilibrata cu maniere perfecte pe traseu, pentru a maximiza distractia tuturor ciclistilor. Dimensiunile rotilor sunt adaptate marimii cadrului pentru potrivire perfecta - Onna este gata pentru orice provocare.

Orbea Onna Balanced Handling
Orbea Onna Ready for Trail

PREGATITA PENTRU TRASEU

Cu headtube taper pentru o gama larga de furci de suspensie 100mm, frane disc hidraulice pe toata gama si transmisie Shimano 1x pe modelele de top, Onna este echipata pentru aventura. Cu spatiu generos pentru anvelope late MTB pentru confort si aderenta, Onna nu iti va limita aventurile.

Caracteristici Cheie

DROPPER POST READY

Onna este complet compatibila cu tije de sa dropper de 27.2mm cu rutare interna, pregatita pentru orice trasee iti rezerva viitorul.

FRANE DISC HIDRAULICE

Frane disc hidraulice Post Mount 160mm pe fiecare Onna - putere de franare constanta in orice conditii.

BUTUC FILETAT

Butucul filetat ofera intretinere redusa si poate fi inlocuit usor chiar si acasa.

HEADTUBE TAPER

Headtube-ul taper pune rigiditatea acolo unde este nevoie, reducand greutatea si oferind compatibilitate cu o gama larga de furci de calitate.

AXE QUICK RELEASE

Onna vine standard cu axe Quick Release pentru demontare rapida a rotilor.

RUTARE INTERNA CABLURI

Cablurile sunt ghidate intern pe traseul optim in spatele headtube-ului, fara frecare sau zgomot.

Orbea Onna Rack Mounts

Puncte de Montare Portbagaj

Dropout-urile forjate ofera puncte de montare sigure pentru o varietate larga de portbagaje.

Orbea Onna Kickstand

Suport Cric Integrat

Chainstay-ul stang are un punct de montare integrat pentru cric - practic pentru opriri rapide.

Onna in Actiune

Orbea Onna in actiune Orbea Onna pe traseu Orbea Onna MTB Orbea Onna aventura Orbea Onna natura Orbea Onna mountain bike

Video Review & Ghid

Review Orbea Onna

Test detaliat si impresii de pe traseu - Freerider Romania

Unboxing si Montaj

Ghid pas cu pas pentru asamblarea bicicletei

Orbea Onna Aluminium Frame

CADRU ALUMINIU AVANSAT

Cadrul de aluminiu avansat Onna cu tuburi profilate ne permite sa reglam fin calitatea mersului. Suficient de rigid pentru a fi rapid si reactiv, suficient de flexibil pentru a fi confortabil si controlat. La Orbea suntem mandri ca Onna este pregatita pentru orice trasee iti stau in fata.

GASESTE POTRIVIREA PERFECTA

Pedalarea perfecta incepe cu potrivirea perfecta. Pentru a te ajuta sa o gasesti pe a ta, Onna este disponibila in sase combinatii de marime cadru si dimensiune roti.

Orbea Onna Perfect Fit
Geometrie
Geometrie Orbea Onna 2026
XS-27.5" S-27.5" S-29" M-29" L-29" XL-29"
1Seat Tube (C-T)350388388430470540
2Top Tube (Eff)526549561589614646
3Head Tube951059595105120
4Chainstay430430440440440440
5BB Drop454564646464
6BB Height312312309309309309
7Wheelbase104910731093112111461180
8Head Angle68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°
9Seat Angle74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°
10Rake424246464646
11Standover668705705739770826
12Reach365385390418440468
13Stack582591617617627641
14Fork Length498.9498.9517.9517.9517.9517.9
*Toate masuratorile sunt in mm, cu exceptia unghiurilor (grade).
Tabel de marimi biciclete
Alege marimea bicicletei in functie de inaltimea ta.
Marime Inaltime (cm)
XS - 27.5"145 - 160
S - 27.5"155 - 170
S - 29"155 - 170
M - 29"165 - 180
L - 29"175 - 190
XL - 29"185 - 195
*Valorile sunt orientative. Pentru potrivire perfecta, recomandam o proba sau consultarea unui specialist.

Nota importanta: Caracteristicile prezentate pot varia in functie de model. Transmisia Shimano 1x, tipul de frane si alte componente difera intre modele. Te rugam sa verifici specificatiile complete ale produsului de mai jos pentru a vedea exact ce include modelul ales.

TRISPORT — Dealer Oficial Orbea in Romania

  • Voraussichtliche Lieferung: 4–10 Werktage nach Einreichung
Käuferschutz
  • Ihr Geld ist sicher, bis Sie das Produkt erhalten.
  • Sendungsverfolgung per E-Mail und in Ihrem Konto erhalten
  • Unterstützung, falls das Produkt nicht ankommt oder ein Problem auftritt
  • Rückerstattung/Abrechnung gemäß den Richtlinien von Biklo
Haben Sie das Produkt erhalten? Nachdem Sie das Paket erhalten haben, öffnen Sie es, um zu bestätigen, dass das Produkt in Ordnung ist.
Nicht zufrieden mit dem Produkt? Nach Erhalt des Produkts haben Sie 24 Stunden Zeit, um sicherzustellen, dass alles in Ordnung ist. Sollten Sie in der Zwischenzeit Ihre Meinung ändern, können Sie bedenkenlos eine Rücksendung beantragen.
Möchten Sie das Produkt zurückgeben? Es ist ganz einfach! Sie haben 14 Tage Zeit, eine Rücksendung anzufordern. Senden Sie das Paket und wir erstatten Ihnen Ihr Geld direkt auf Ihr Konto.
Erfahren Sie mehr über die Lieferung
Produktpreis59939 €
Lieferung11913 €
Käuferschutz2338 €
Geschätzter Gesamtbetrag74189 €

Senden Sie kein Geld direkt über Revolut, per Banküberweisung oder außerhalb der Plattform. Bestellungen, die außerhalb von Biklo aufgegeben werden, sind nicht geschützt.

So funktionieren Zahlung und Lieferung

Frage

Enthält keine Kontaktinformationen – Telefon- und E-Mail-Nachrichten werden manuell geprüft.

Zu diesem Produkt gibt es noch keine Fragen. Stellen Sie als Erste/r Ihre Frage.

    Aktualisiert: Ansichten: 185ID: 250969
    Senden Sie die Anzeige
    Bericht
    Unternehmen
    Sorin Anghel
    Mitglied von 5. August 2025
    5.01 Rezensionen und Kommentare
    Reagiert normalerweise in
    24–48 Stunden
    Aufträge bearbeiten in
    ein paar Tage
    Bestellungen über Biklo
    2

    So funktioniert es (Zahlung und Lieferung)

    1. 1

      Die Zahlung erfolgt über Biklo.

      Ihr Geld ist sicher verwahrt.

    2. 2

      Der Verkäufer liefert das Paket.

      Wir senden das Etikett, der Verkäufer liefert das Paket.

    3. 3

      Sie erhalten eine Sendungsverfolgungsnummer und können das Produkt überprüfen.

      Sie erhalten die Sendungsverfolgung per E-Mail und in Ihrem Konto.

    4. 4

      Der Verkäufer erhält das Geld.

      Nach Bestätigung oder nach Ablauf der Überprüfungsfrist.

    Speisekarte
    NACHRICHTEN
    Ich verkaufe
    EINKAUFEN

    Sicher kaufen

    Wie bezahle ich sicher?
    Du bezahlst online über Biklo mit geschützter Zahlung: Das Geld geht erst an den Verkäufer, wenn die Bestellung bestätigt ist.
    Wie bekomme ich den Artikel?
    Per Kurier mit automatisch erstelltem Versandetikett oder an eine Paketstation, wenn der Artikel hineinpasst. Wenn du in der Nähe des Verkäufers bist in Voluntari, kannst du den Artikel ansehen und persönlich kaufen.
    Was frage ich den Verkäufer vor dem Kauf?
    Schreib ihm im Chat: Bitte um Detailfotos und frag nach Alter, Verschleiß, Wartung und dem Grund für den Verkauf. Manche Verkäufer nehmen auch Preisvorschläge an.

    Bleiben Sie in Verbindung

    Aktuelle Artikel und Neuigkeiten erhalten Sie direkt per E-Mail